Hakkımızda

2000 yılından itibaren bilişim, pazarlama, ürün geliştirme ve hizmet sektörlerinde yenilikçi yaklaşımıyla pek çok firmanın uluslararası pazarlara açılmasına öncülük eden ve sürekli destek hizmetleriyle bu pazarlarda ayakta kalabilmenin yollarını gösteren ekibimizin sizin için de özel fırsatları olduğuna inanıyoruz.

Ürün ve hizmetlerin global pazarlara açılabilmesinin anahtarı dışa açıklık, güvenilirlik ve farkındalıktan geçer. Uzun yıllar bu prensipler ışığında dünya çapındaki faaliyetlerimizin sağladığı geniş bilgi birikimimizi yeni bir çatı altında toplamak amacıyla 2009 yılında kurulan Cromex® Dış Ticaret, ithalat-ihracat, aracılık hizmetleri ve bilişim sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşteri ve ortaklarımıza gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlarken güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyoruz.

Rekabetin her geçen gün daha yoğun yaşandığı tüm sektörlerde ürün ve hizmetlerin daha geniş bir coğrafyada tanıtılması ve gelir kaynaklarınızın çeşitlendirilmesi temel önceliğimizdir. İşbirliği alanlarımızda sağladığımız teknik destek hizmetleriyle firmanızı daha kurumsal ve uluslararası bir kimlikle yarınlara taşımak için çalışıyoruz.

cromex"Bu memleket, dünyanın beklemediği, asla ümid etmediği bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahna oldu. Bu sahna 7 bin senelik, en aşağı, bir Türk Beşiğidir. Beşik tabiatın rüzgarları ile sallandı; Beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurları ile yıkandı. O çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu; sonra onlara alıştı; onları tabiatın babası tanıdı, onların oğlu oldu. Bir gün o tabiat çocuğu tabiat oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu Türk budur. Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir."

Gazi M. Kemal

Atatürk

Markalarımız