Faaliyet Alanları

Dış Ticaret
Danışmanlık

İhracat Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri

Türkiye’de yerel üreticilerimize ait mal ve hizmetlerin yurtdışındaki portföyümüze pazarlanması, yeni müşteri bulma, yeni bağlantıların yapılması ve sürecin sevkiyat aşamasına getirilmesi aşamalarında gereksinim duyulan tüm hizmetler.

İhracat
İhracat

Kepçe ve Ataşman

Liman işletmeleri, gemi güverteleri, fabrika ve mobil vinçlerde her çeşit malzeme elleçlemeye gerekli kepçe, ataşman ve yardımcı ekipmanlarını Cromex kalite ve güvencesiyle ihrac edip dünyada büyüyoruz.

İhracat
İhracat

Konveyör Sistemleri

Müşterilerimizin iş akışına en uygun tasarımı projelendirerek uygulamaya sokuyoruz. Sistemlerimiz Makina Üretimi, Lojistik ve Dağıtım, Gıda ve Sağlık sektörlerinde kullanılmaktadır.

IT
Danışmanlık

Bilişim Hizmetleri

2009'dan beri, işbirliğinde olduğumuz ve ortaklıklarımızın bulunduğu partner firmalarla günün teknolojisine uygun projeler geliştirip hizmet etmeye devam ediyoruz.

İhracat
TEMSİLCİLİK

Zeytinyağı

İda dağı ve bölgesinde, her bir vadi içi, ayrı bir mikro klima alanı ve habitat özelliğindedir. Ülkemizin en üretken zeytin ağaçları bu bölgede yetişir ki; bu da bizlere en leziz, aromatik ve kaliteli zeytinyağı sunar. Zeytinyağının sağlık yararları bakımından uygun koşullarda üretilmesinin ve saklanmasının önemi büyüktür. İdalya, değerli vitamin ve antioksidanların kaybolmaması için elle hasat, depolama, filtreleme ve şişeleme yöntemlerinin doğru yürütülmesini sağlar. Bu muhteşem lezzet ve üstün kalite özelliklerini yurtdışına taşıyoruz.